Gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“ su jumis jau nuo 2000-ųjų metų. Visą šį laikotarpį mes dirbame vienu tikslu – suteikti jums ir jūsų artimiesiems finansiškai saugią ir stabilią ateitį. Gyvenimui be baimės.

Esame savo srities profesionalai. Žinome, kad kiekvieno jūsų istorija yra unikali, tad ir siūlomi gyvybės draudimo sprendimai visada bus orientuoti atsižvelgus į konkrečią situaciją, lūkestį ir pageidavimą. Didžiuojamės turėdami tvirtą ryšį su klientais, kasdien stengiamės būti patikimas partneris finansinių paslaugų kelyje, o patogiai išdėstytas klientų aptarnavimo tinklas visoje šalyje suteikia jums galimybę mus lengvai ir greitai pasiekti. „SB draudimas“ – tai patikimi gyvybės draudimo ir taupymo sprendimai Lietuvos žmonėms bei verslui.

Misija – mes dirbame tam, kad mūsų klientų ateitis būtų finansiškai saugi ir stabili. Kartu mes kuriame gerovę. Vizija – geriausi draudimo ir taupymo sprendimai Lietuvos žmonėms bei verslui.

Orientuodamiesi į sąžiningą, etišką, teisingą ir profesionalų elgesį su klientais, suprantame, kokios svarbios yra mūsų vertybinės nuostatos, kuriant pagarba ir pasitikėjimu grįstus santykius.

Vertybės

Patikimumas. Vertiname klientų pasitikėjimą ir siekiame būti patikimais partneriais, veikdami geriausiomis draudėjams, apdraustiesiems ir naudos gavėjams sąlygomis bei jų interesais.

Profesionalumas. Nuolat tobuliname ir plečiame savo patirtį, kad mūsų teikiamos draudimo paslaugos prisidėtų prie klientų ir jų artimųjų finansinio saugumo.

Atvirumas. Suprantame, kad kiekvieno kliento istorija yra unikali ir ypatinga, todėl ieškome kliento poreikius atitinkančių sprendimų. Esame sąžiningi, atviri ir žingeidūs, ieškodami naujų idėjų ir vertindami savo veiklą.

Atsakomybė. Visada demonstruojame pagarbą klientui, vienas kitam, visuomenei ir gamtai. Visus veiksmus ir sprendimus, kurie turi įtakos klientams, atidžiai įvertiname per sąžiningo elgesio su klientais prizmę.

Kodėl verta rinktis „SB draudimą“?

whysb_icon4
Paprasta susisiekti

Profesionalaus patarimo ar konsultacijos visada galite sulaukti ne tik Klientų aptarnavimo centro telefonu 1813 ar elektroniniu paštu info@sbdraudimas.lt, bet ir apsilankę mūsų skyriuose.

whysb_icon2
Lanksčios sąlygos

Gyvenimas nestovi vietoje, todėl natūralu, kad gali keistis ir jūsų poreikiai. Suprasdami tai mes jums siūlome lanksčias draudimo sutarčių sąlygas, kur svarbūs sprendimai bus patikėti jums, atsižvelgiant į besikeičiančius jūsų poreikius: galėsite pasirinkti ir po to keisti apdraustuosius asmenis, draudimo sumas, įmokos dydį, sutarties terminą ir kitas sąlygas.

whysb_icon1
Galioja visame pasaulyje

Jauskitės saugiai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje! „SB draudimas“ galioja visame pasaulyje, tad, kad ir kur būtumėte, visuomet žinokite, jog esate saugūs, o nutikus draudžiamajam įvykiui draudimo išmokos jums bus išmokėtos operatyviai.

whysb_icon3
Prieinama visai šeimai

Žinome, kad šeima – svarbiausias jūsų turtas. Apdrauskite visus jos narius parinkdami kiekvienam individualias sąlygas. Jūsų patogumui – viena sutartis visiems, tad ir administravimo mokestį mokėsite tik vieną.

patikimumo_ikona
Patikimumo ir ilgaamžiškumo garantas

Gyvybės draudimo paslaugas teikiame nuo 2000-ųjų metų, taip pat priklausome AB Šiaulių bankas (100% akcijų), kuris yra didžiausias lietuviško kapitalo bankas. Esame ir Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos narys nuo pat 2002-ųjų. Mūsų įstatinis kapitalas Lietuvoje siekia 4 057 576 Eur, o prisiimamos draudimo rizikos perdraudžiamos perdraudimo bendrovėje „ViG Re“.

Socialinė atsakomybė

Skatindami žmones draustis gyvybės draudimu, mes siekiame prisidėti prie saugios ir pasiturinčios visuomenės Lietuvoje kūrimo.

Socialiai atsakingo verslo idėja mums, kaip gyvybės draudimo bendrovei, yra artima ir mes tiek savo tiesioginiu darbu, tiek dalyvaudami įvairiuose socialiniuose projektuose bei iniciatyvose siekiame skatinti ir įtvirtinti socialiai atsakingą požiūrį ir elgesį versle bei kasdieniame žmonių gyvenime.

Kaip finansinė institucija, turinti didelį verslo partnerių ratą, siekiame išnaudoti visas savo galimybes skleisti socialiai atsakingo verslo idėją Lietuvoje: skatinti įmones veikti atsakingai, nedaryti žalos aplinkai, bendruomenei, kitiems verslams, prisidėti prie socialinių ir aplinkos apsaugos problemų sprendimo, visuomenės raidos ir ekonomikos augimo, plėsti bendradarbiavimą ir partnerystę tarp įvairių verslo sektorių.

 

Finansinės ataskaitos

Stebėtojų taryba

  • Donatas Savickas – Stebėtojų tarybos pirmininkas, AB Šiaulių banko valdybos pirmininko pavaduotojas, Finansų ir rizikos valdymo tarnybos vadovas.
  • Daiva Šorienė – Stebėtojų tarybos narė, AB Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Pardavimų ir rinkodaros tarnybos vadovė.
  • Tomas Varenbergas – Stebėtojų tarybos narys, AB Šiaulių banko Rinkų ir iždo departamento direktorius.

Valdyba

valdyba saulius
Saulius Jokubaitis -
„SB draudimo“ direktorius, valdybos pirmininkas.
Bendrovėje dirba nuo 2018 m.
valdyba diana
Diana Macevičė –
„SB draudimo“ komercijos direktorė, valdybos narė.
Bendrovėje dirba nuo 2019 m.
valdyba inga
Inga Kriaučiūnienė –
„SB draudimo“ draudimo direktorė, valdybos narė.
Bendrovėje dirba nuo 2000 m.

Partneriai

Atidžiai renkamės partnerius ir skiriame daug dėmesio jų darbo principams. Siekiame ilgalaikio ir konstruktyvaus bendradarbiavimo, kurio dėka galime pasitikėti savo partneriais ir laiduoti už juos savo klientams. Patikimi ir ilgalaikiai partneriai – sėkmingos veiklos garantija.

Draudimo brokeriai

Draudimo veiklos licencija