Apie šiandieninius įvykius pasaulyje ir jų įtaką gyvybės draudimo sutartims

Dėl Rusijos pradėtų karinių veiksmų prieš Ukrainą, Lietuvos teritorijoje įvesta nepaprastoji padėtis, kuri galios iki kovo 10 d. 24 val. Šis įvestas teisinis režimas skirtas tam, kad būtų galima lanksčiau naudoti valstybės rezervą, sustiprinti valstybės sienos apsaugą ir valstybės sienos priedangą.

„SB draudimo“ gyvybės draudimo sutarčių įsipareigojimų vykdymui tokios padėties įvedimas nėra pagrindas nemokėti draudimo išmokų, tam turi būti tiesioginis ryšys su konkrečiais veiksmais per tokią padėtį.

Mūsų klientų lėšos yra investuotos visame pasaulyje, todėl karo grėsmė šias investicijas paliečia tik iš dalies. Istoriškai į karinius konfliktus rinkos reaguoja greitai ir jautriai, tačiau per tam tikrą laiką atsistato į prieš tai buvusias pozicijas. Todėl savo klientams rekomenduojame nepriimti skubotų sprendimų ir situaciją vertinti iš ilgalaikės perspektyvos.

Šiuo laikotarpiu turime būti ypatingai akyli ir atsargūs dėl kibernetinių atakų ir sukčių. Jie gali naudotis esama situacija, todėl turime atidžiai tikrinti bet kokias gaunamas nuorodas ir saugoti savo asmens duomenis. Itin svarbu nepasiduoti kylančiai visuotinei panikai, būti ramiems ir kritiškiems bet kokiai prieinamai informacijai, bei pasikliauti tik patikimais šaltiniais.

Šiandieninė Lietuvoje veikiančių finansinių įstaigų situacija yra stabili, dirbame bei aptarnaujame klientus įprastai ir darbe vadovaujamės galiojančiomis tvarkomis ir procedūromis.

Į jūsų klausimus visada pasirengę atsakyti ir daugiau informacijos suteikti mūsų konsultantai trumpuoju tel. 1813 arba el. paštu info@sbdraudimas.lt