Atnaujintas vaikų kritinių ligų sąrašas – plačiausias rinkoje

Rugsėjo 10 dieną „SB draudimas“ atnaujino vaikų kritinių ligų sąrašą, kuris šiuo metu yra plačiausias visoje rinkoje. Sąrašas buvo papildytas 9 naujomis ligomis, o šiuo metu atnaujintame vaikų kritinių ligų sąraše yra net 21 liga.

„SB draudimo“ direktorius Saulius Jokubaitis teigia, jog jau 20 metų pagrindinis bendrovės tikslas – užtikrinti finansiškai saugią ateitį savo klientams ir leisti jiems gyventi be baimės. O kas gali būti svarbiau nei mūsų vaikų sveikata?

Todėl „SB draudimas“ kviečia rūpintis vaikų sveikata ir pasistengti išvengti tiek emocinių, tiek finansinių sunkumų, kuriuos gali sukelti liga.

Kodėl verta? 

Ištikus sunkesnei ligai ar gydymo bei slaugymo periodui užsitęsus, vienas iš tėvų dažnai turi atsisakyti arba bent jau laikinai pristabdyti darbus, todėl šeima netenka kone pusės savo kasmėnesinių pajamų. Tad draudimas, sunkios ligos atveju, gali labai pasitarnauti.

„Žvelgdami į realią situaciją Lietuvoje, suvokiame, jog ištikus sunkiai ligai, šeimą gali užgulti rimti finansiniai sunkumai, mat valstybės skiriamų pašalpų kritinių ligų atveju tikrai nepakanka, jog šeima galėtų jaustis saugiai finansiškai ir dar galėtų pasirūpinti savo vaikų sveikata. Todėl draudimas gali būti lyg saugiklis, kuris ištikus nelaimei, padės jums finansiškai“, – teigia S. Jokubaitis.

Atnaujintas vaikų kritinių ligų sąrašas

Suvokdami situacijos svarbą, „SB draudimas“ vaikų kritinių ligų sąrašą papildė dar 9 ligomis: koma, aklumas, kurtumas, gerybinis smegenų auglys, sunkūs nudegimai, aplastinė anamija, inkstų nepakankamumas, kepenų nepakankamumas ir Laimo liga.

Klientams, kurie sutartis su „SB draudimu“ sudarė po rugsėjo 10 dienos – naujos sąlygos galios automatiškai, kitus klientus kviečiame kreiptis į bet kurį „SB draudimo“ skyrių dėl draudimo sutarties pakeitimo.

Investuokite į savo vaikų ateitį nuolat

Nepamirškite, jog į savo vaiko ateitį galite pradėti investuoti jau šiandien. „SB draudimas“ tam siūlo „Vaikų ateities programą“, kuri padės kaupti lėšas vaikų mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Taip pat „SB draudimas“ kviečia pagalvoti ir apie netikėtas situacijas, kurios kartais, deja, nutinka. Viena iš jų – vieno ar abiejų tėvų netekimas. Kuomet vaikui kaip niekad reikalinga ne tik emocinė, bet ir finansinė pagalba. Pasibaigus draudimo sutarties terminui, bus išmokėta visa sukaupta suma.

Daugiau apie programą: https://sbdraudimas.lt/paslaugos/vaiku-ateities-programa/