„Bonum Publicum“ dalį pelno paskirstė klientams

Gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum“ valdybos sprendimu dalis bendrovės 2017 m. pelno jau paskirstyta klientams. Papildoma dalis pelno bus skirta klientams, turintiems Universalaus gyvybės draudimo su garantuotomis palūkanomis sutartis.

„Mūsų bendrovė, sėkmingai vykdydama investicinę veiklą ir iš jos uždirbusi didesnį pelną negu klientų sutartyse nustatyta garantuota palūkanų norma, šiuo pelnu pasidalijo su savo klientais. Tokį sprendimą priimame jau ne pirmus metus. Džiaugiamės savo sėkmingais rezultatais galėdami papildomai prisidėti prie klientų kaupiamų lėšų“, – sako bendrovės direktorė Rasa Vasilienė-Vasiliauskienė.

Bendrovės klientams, sudariusiems Universalaus gyvybės draudimo su garantuotomis palūkanomis sutartis, kuriose garantuojama 0,75 proc. – 2,5 proc, grąža nuo investicijų, paskirsčius pelną už praėjusius metus, buvo priskaitytos papildomos palūkanos. Bendra palūkanų norma, skaičiuojant garantuotas bei papildomas palūkanas, už praėjusius 2017 metus sudarė 2,64 proc. Papildomos palūkanos priskaitytos kiekvienos draudimo sutarties sukauptam kapitalui.

Bendrovės klientams jau išsiųsti pranešimai, kuriuose nurodoma, kokia pelno dalis jų turimai sutarčiai yra skiriama.