„Bonum Publicum“ dalį pelno paskirstė klientams

Gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum“ valdybos sprendimu dalis bendrovės 2018 m. pelno jau paskirstyta klientams. Papildoma dalis pelno skirta klientams, sudariusiems Universalaus gyvybės draudimo su garantuotomis palūkanomis sutartis.

„Nepaisant gana sudėtingos situacijos pasaulinėse investicijų rinkose ir besitęsiančios žemų palūkanų normų aplinkos, džiaugiamės, kad bendrovė sugebėjo užtikrinti mūsų klientams, pasirinkusiems garantuotų palūkanų draudimą, papildomas pajamas iš investicijų“, – sako bendrovės direktorius Saulius Jokubaitis.

Bendrovės klientams, sudariusiems Universalaus gyvybės draudimo su garantuotomis palūkanomis sutartis, kuriose garantuojama grąža nuo investicijų yra nuo 0,75 proc. iki 2,5 proc., paskirsčius pelną už praėjusius metus, buvo priskaitytos papildomos palūkanos. Bendra palūkanų norma, skaičiuojant garantuotas bei papildomas palūkanas, už praėjusius 2018 metus sudarė 2,63 proc. Papildomos palūkanos priskaitytos kiekvienos draudimo sutarties sukauptam kapitalui.