„Bonum Publicum“ uždaro Mažeikių skyrių, atidaro Telšių skyrių ir skelbia akciją „Esu saugus Telšiuose“

Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ informuoja, kad nuo 2019 m. lapkričio 1 d. bendrovės klientų aptarnavimo skyrius Mažeikiuose, adresu Laisvės g. 38-203, yra uždaromas. Tačiau „Bonum Publicum“ skyrių skaičius nemažėja, nes duris jau atvėrė naujas bendrovės skyrius, esantis Birutės g. 10, Telšiuose.

Naujame Telšių skyriuje dirbantys bendrovės konsultantai patars ir padės pasirinkti kliento ir jo artimųjų poreikius atitinkantį gyvybės draudimo sprendimą. Esami klientai galės pranešti apie draudžiamąjį įvykį, o prireikus – pakeisti draudimo sutarties sąlygas.

„Gyvybės draudimo ir taupymo poreikis per pastaruosius metus išaugo, o klientams priimant šiuos sprendimus vis svarbesni tampa draudimo konsultanto patarimai. Todėl naujajame „Bonum Publicum“ skyriuje savo klientams siūlysime eilę gyvybės draudimo sprendimų, o skyriaus pasiekiamumas iš visos Žemaitijos bus lengvesnis“, – sako Saulius Jokubaitis, Gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum“ direktorius ir valdybos pirmininkas.

Atidarymo proga, iki š. m. gruodžio 27 d., Telšių skyriaus klientams, sudarantiems akcijos reikalavimus atitinkančią gyvybės draudimo sutartį, bendrovė dovanoja vienerių metų trukmės draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Išsamesnę informaciją apie akciją „Esu saugus Telšiuose“ ir jos sąlygas maloniai suteiks „Bonum Publicum“ Telšių skyriaus konsultantai.

Bendrovė taip pat informuoja, kad Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ Mažeikių skyriaus uždarymas neturi jokios įtakos sudarytoms gyvybės draudimo sutartims, taigi klientams lieka galioti visos jų draudimo sutarčių sąlygos.

Lietuvoje iš viso veikia 6 Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ skyriai, o pagrindinė bendrovės būstinė yra įsikūrusi Vilniuje.

Nuotraukų galerija

gallery-photo-1