kaulų nelaužo
Bet apsaugo nuo išlaidų juos susilaužius.

Apsidrauskite dar šiais metais ir gaukite 20 % nuolaidą traumų draudimui visam draudimo laikotarpiui.

Kaip šiluma, taip ir draudimas – gyventi nemaišo.
O tik sukuria patogesnį gyvenimą – gyvenimą be baimės.

Jau du metus iš eilės „SB draudime“ didžiausią dalį išmokų draudimo žaloms padengti sudaro išmokos už traumas. Todėl, norėdami kiekvieną apsaugoti nuo papildomų išlaidų, parengėme ypatingą pasiūlymą:

Iki 2022 metų gruodžio 31 dienos naujai sudarytoms sutartims, kuriose bus pasirinktas traumų draudimas, taikoma 20 % nuolaida traumų draudimo rizikos mokesčiui!

Tad jei apsidrausite vieniems, penkeriems ar dvidešimt penkeriems metams – jūsų kaulai, sąnariai ir minkštieji audiniai bus apdrausti su pritaikyta traumų draudimo nuolaida visą sutarties laikotarpį.

Norite žengti žingsnį
link gyvenimo be baimės?

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime!

    *privalomos eilutės

    Su „SB draudimo“ asmens duomenų tvarkymo politika galima susipažinti internetinėje svetainėje www.sbdraudimas.lt

    Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą ir nesutikti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Tą padaryti galite kreipiantis telefonu 1813 arba (8 5) 236 2723, arba el. paštu info@sbdraudimas.lt. Jums atšaukus sutikimą ir nesant jokio kito teisinio pagrindo tvarkyti duomenis, „SB draudimas“ ištrins jūsų asmens duomenis, tvarkytus tiesioginės rinkodaros tikslais. Tiesioginės rinkodaros tikslu „SB draudimas“ ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus tvarkys šioje formoje pateiktus asmens duomenis. Pasibaigus duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslu terminui ar jums atšaukus sutikimą, „SB draudimas“ saugos asmens duomenis apie šio sutikimo davimo faktą 2 (du) metus nuo šiame punkte nurodyto duomenų tvarkymo termino pabaigos ar sutikimo atšaukimo siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius „SB draudimo“ reikalavimus. Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomus jūsų asmens duomenis „SB draudimas“ gali perduoti duomenų tvarkytojams, kurie tvarko duomenis „SB draudimo“ vardu.