Drauge paminėkime „Vaikų finansinio švietimo savaitę 2014“!

Gyvybės draudimo UAB „BONUM PUBLICUM” kviečia šalies mokyklas drauge paminėti „Vaikų finansinio švietimo savaitę 2014“, kurios renginiai šiemet  Lietuvoje vyks kovo 10-17 dienomis.

Mokykloms siūlome galimybę pasikviesti atvykti bendrovės „BONUM PUBLICUM“ specialistą, kuris praves finansinio švietimo pamokėlę „Gyvybės draudimo esmė ir nauda“. Ši pamokėlė skirta mokiniams nuo 14 metų.

Susidomėjusias mokyklas ar atskiras klases prašome kreiptis į bendrovę „BONUM PUBLICUM“ telefonu (8 5) 236 27 23 arba el. paštu [email protected].

Taip pat informuojame, kad Lietuvos bankas kviečia moksleivius dalyvauti Vaikų finansinio švietimo savaitės simbolio kūrimo konkurse. Geriausiu pripažintas darbas ar jo elementas taps oficialiu Vaikų finansinio švietimo savaitės simboliu Lietuvoje. Konkursas vyksta sausio 22–vasario 21 d. (imtinai). Jame gali dalyvauti 1–12 klasių mokiniai, kurie varžysis trijose amžiaus grupėse. Geriausius darbus kiekvienoje amžiaus grupėje rinks komisija, sudaryta iš Lietuvos banko, Švietimo ir mokslo ministerijos bei finansų įstaigų atstovų. Pirmų trijų vietų laimėtojai bus apdovanoti Lietuvos banko įsteigtais prizais. Iš geriausių devynių darbų bus atrinktas piešinys, kuris gali būti panaudotas viešinant Vaikų finansinio švietimo savaitės renginius.

Smulkiau apie konkurso sąlygas galite sužinote atidarę šią nuorodą:

http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/renginiai/3221-vaiku-finansinio-svietimo-savaite

Apie„Vaikų finansinio švietimo dieną“

Vaikų finansinio švietimo diena Lietuvoje minima Lietuvos bankui prisijungus prie Tarptautinės vaikų ir jaunimo finansų organizacijos. Ši organizacija yra pelno nesiekianti organizacija, įkurta 2011 m. liepos mėn. Amsterdame ir vienijanti šalių vyriausybės įstaigas, centrinius bankus, taip pat komercines finansų įstaigas, nevyriausybines organizacijas ir akademinės bendruomenės atstovus. Organizacija propaguoja jaunimo finansinio raštingumo didinimo idėjas ir siekia, kad baigę vidurinę mokyklą vaikai mokėtų tvarkyti savo finansus ir žinotų, kaip išmintingai elgtis su pinigais.