Dviguba traumų draudimo išmoka akcijoje „Bebaimiškas“

Įsibėgėjus pavasariui ir sparčiai šylant orams, bunda ne tik gamta, bet ir erkės bei kiti vabzdžiai.

Šiemet „SB draudimo“ inicijuota visuomenės apklausa parodė, kad beveik 40 proc. lietuvių bent kartą gyvenime yra susidūrę su erkių sukeliamomis ligomis. Nepaisant to, beveik pusė jų nežino, kad gyvybės draudimas suteikia galimybę finansiškai apsisaugoti nuo erkių sukeliamų ligų*.

Atsižvelgdami į tai, nuo 2023 m. balandžio 1 d. skelbiame akciją – naujai sudarytoms investicinėms sutartims, kuriose bus pasirinktas traumų draudimas, taikysime dvigubai didesnę nei standartinė, t. y. 4 proc. draudimo išmoką traumų draudimo rizikaiLaimo ligos, erkinio encefalito ar kitos vabzdžių ar gyvūnų sukeltos ligos atveju, dėl kurių asmuo buvo nedarbingas ar negalėjo lankyti ugdymo įstaigos ne trumpiau nei 14 dienų – ši sąlyga galios visą draudimo sutarties galiojimo laikotarpį.

Akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja naujai sudarytoms gyvybės draudimo sutartims šiose „SB draudimo“ siūlomose programose:

Draudimo sutartis turi būti sudaryta ir pirma draudimo įmoka sumokėta akcijos galiojimo laikotarpiu – nuo 2023 m. balandžio 1 d. iki birželio 29 d. imtinai.

Dėmesio. Akcija yra pratęsiama iki 2023 m. rugpjūčio 31 d., o draudimo sutartis turi būti sudaryta ir pirma draudimo įmoka sumokėta – iki rugpjūčio 30 d. imtinai.

Draudimo įmokos sumokėjimo data laikoma, kai ši įmoka yra įskaitoma į bendrovės banko sąskaitą.

Papildoma informacija

Daugiau informacijos suteiks „SB draudimo“ konsultantai trumpuoju tel. 1813, el. paštu info@sbdraudimas.lt arba prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime patys.

*Plačiau apie atliktą tyrimą, kaip elgtis įsisiurbus erkei, kaip atpažinti erkinio encefalito bei Laimo ligos simptomus ir kaip apsisaugoti, skaitykite šioje skrajutėje.