Gyvybės draudimo bendrovei „Bonum Publicum“ vadovaus Saulius Jokubaitis

Gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum” vadovo konkursą laimėjo Saulius Jokubaitis. Pareigas jis pradėjo eiti šiandien, gavus Lietuvos banko leidimą.

„Draudimo rinka Lietuvoje paskutinius metus buvo pakankamai dinamiška, kas suteikia geras perspektyvas bendrovės „Bonum Publicum“ vystymuisi.  Džiaugiuosi turėdamas galimybę prisidėti prie patyrusios komandos bei įnešti savo indėlį į tolesnę bendrovės plėtrą. Tarp svarbiausių tikslų sau, kaip naujajam bendrovės vadovui matau tolesnį sėkmingai veikiančios bendrovės auginimą, prisitaikymą prie besikeičiančios reguliacinės aplinkos ir stipresnį integravimą į Šiaulių banko grupę“, – sakė Saulius Jokubaitis.

Pastaruosius 18 metų S. Jokubaitis dirbo vadovaujančiose pareigose ERGO draudimo bendrovėse Baltijos šalyse – buvo gyvybės ir ne gyvybės draudimo bendrovių valdybos narys bei Lietuvos padalinio vadovas.

Draudimo srityje S. Jokubaitis dirba nuo 1993 m. Per savo karjerą S. Jokubaitis buvo atsakingas už verslo vystymą trijose Baltijos šalyse, produktų kūrimą, kainodarą, pelningumą, rizikos prisiėmimą ir kitas sritis.

„Džiaugiamės savo patronuojamosios bendrovės vairą patikėdami tokiam patyrusiam vadovui. „Bonum Publicum“ jau ilgus metus yra įsitvirtinusi šalies draudimo rinkoje ir pasižymi gerais veiklos rezultatais. Tikime, kad naujojo vadovo sukaupta patirtis ir naujos idėjos padės bendrovę toliau stiprinti ir auginti“, – sakė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.