Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ klientams suteikia galimybę pasirinkti atnaujintą traumų lentelę

„Bonum Publicum“ savo klientams, kurių sutartys sudarytos iki 2018 m. gruodžio 31 d., siūlo pasirinkti atnaujintą traumų lentelę, kurioje yra padaryta nemažai pakeitimų ir patobulinimų.

Į naują traumų lentelę yra įtraukti ir tie traumų atvejai, kurių ankstesnėse traumų lentelių redakcijose nebuvo.

Pavyzdžiui, seniau, įvykus traumai, dėl kurios buvo pažeisti minkštieji audiniai, draudimo išmoka buvo mokama už atitinkamo dydžio likusius randus, kurie buvo vertinami praėjus 3-6 mėnesiams nuo patirtos traumos. Atnaujintoje traumų lentelėje yra numatyta mokėti draudimo išmoką jau tuomet, jei žaizda būtų susiūta/sukabinta.

Tobulėjant gydymo kokybei ir medicininių paslaugų technologijoms, trumpėja potrauminio gydymo laikotarpis. Todėl atnaujintoje traumų lentelėje yra sutrumpintas reikalaujamas imobilizacijos gipso tvarsčiu dėl raumens, sausgyslės, raiščio, nervo pažeidimų laikotarpis (buvo 14-21 diena, naujojoje lentelėje 10-14 dienų).

Tobulėjant diagnostikos priemonėms, pagal naują traumų lentelę, draudimo išmoka dėl kelio sąnario menisko plyšimo yra mokama ir tuo atveju, jeigu jis buvo patvirtintas magnetinio rezonanso tyrimu, o ne tik operuojant, kaip numatyta ankstesnėje lentelėje.

Dar vienas patobulinimo pavyzdys apima išmoką dėl pasiutligės imunoprofilaktikos, kuri ankstesnėse traumų lentelių redakcijose buvo mokama tik vaikams iki 16 metų, o atnaujintoje traumų lentelėje – ir suaugusiems.

Visą atnaujintą traumų lentelę galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Klientams, kurių sutartys sudarytos po 2019 m. sausio 1 d., nauja traumų lentelė įsigalioja automatiškai, todėl jokių pakeitimų daryti nereikia.

Klientai, kurių sutartys sudarytos iki 2018 m. gruodžio 31 d., norėdami atnaujinti savo draudimo sutarties traumų lentelę, turi kreiptis į bet kurį „Bonum Publicum“ skyrių ir užpildyti prašymą. Taip pat rekomenduojame klientams įvertinti turimas draudimo sumas traumų atvejui ir esant poreikiui jas peržiūrėti. Primename, kad Lietuvai 2015 m. perėjus prie euro, atitinkamai buvo perskaičiuotos ir draudimo sumos, kurios buvo numatytos litais. Pavyzdžiui, pasirinkus draudimo sumą traumų atvejui 10.000 Lt, ji buvo perskaičiuota ir tapo 2 896,20 Eur.

Klientui pageidaujant atnaujinti traumų lentelę, o kartu padidinti draudimo sumas ar draudimo įmoką, keitimas bus atliekamas nemokamai. Jeigu pageidausite tik atnaujinti traumų lentelę, bus taikomas keitimo mokestis, kuris yra nurodytas draudimo taisyklėse, pagal kurias sudaryta Jūsų draudimo sutartis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis šiais kontaktais:
Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“
Laisvės pr. 3, 04215 Vilnius
Tel. (8 5) 236 2723
El. paštas [email protected]