Išskirtinis pasiūlymas: Pavasariui be baimės!

Pirma pavasario diena byloja ne tik apie prasidedantį šiltąjį sezoną, bet ir apie naujus planus ateičiai. Todėl rūpinamės savo klientais ir kviečiame pradėti pavasarį apsidraudus: investuokite į savo ateitį palankiomis sąlygomis!

Visiems akcijos dalyviams, sudariusiems naują investicinę gyvybės draudimo sutartį, bendrovė pritaikys net 50 proc. nuolaidą draudimo sutarties administravimo (kiekvieno mėnesio) mokesčiui, šį sumažintą mokestį taikant visą draudimo sutarties galiojimo laikotarpį!

Pasiūlymo sąlygos

Akcija startuoja nuo šiandien – kovo 1 dienos ir tęsis iki 2021 metų gegužės 31 dienos imtinai.

Akcijos dalyvis: draudėjas, akcijos laikotarpiu su bendrove sudaręs investicinę gyvybės draudimo sutartį pagal vieną iš šių programų:

Prašymas sudaryti draudimo sutartį, sumokėta pirma draudimo įmoka ir draudimo sutartis/liudijimas išduotas nurodytu pasiūlymo laikotarpiu (2021.03.01 2021.05.31 dienomis).

Draudimo įmokos sumokėjimo data laikoma, kai ši įmoka yra įskaitoma į bendrovės banko sąskaitą.

Papildoma informacija

Naujas pasiūlymas ne veltui jus pasitinka su pavadinimu „Pavasariui be baimės“ – tai simboliškai reiškia naują pradžią ir galimybę pradėti tikslingai investuoti bei kaupti ateities poreikiams, o tai padės gyventi ramiau ir kasdieną jaustis saugiau!

Daugiau informacijos visada suteiks „SB draudimo“ konsultantai trumpuoju tel. 1813, el. paštu [email protected] arba prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime patys.