Paslauga „Saugi šeima“ Šiaulių banko klientams – išskirtinėmis sąlygomis

Kai visa šeima drauge planuoja ir kuria savo ateitį, atrodo, kad visada taip ir bus. Deja, yra dalykų, kurių suplanuoti neįmanoma ir kurių nė vienas nelaukiame. Vieni stengiasi tokias mintis nustumti kuo toliau, o kiti imasi konkrečių veiksmų, kad jų šeimos nariai jaustųsi ramesni dėl ateities. Dabar Šiaulių banko klientams galimybė pasirūpinti savo šeimos finansiniu saugumu nelaimės atveju tapo lengvai ir patogiai įgyvendinama – gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum“ jiems pradėjo teikti paslaugą „Saugi šeima“.

 Išskirtinės sąlygos Šiaulių banko klientams

Labai svarbu ne tik žodžiais pasakyti savo artimiausiems žmonėms, kad juos mylime. Taip pat svarbu pasirūpinti, kad užklupus netikėtai nelaimei, kai savo šeimai negalėsite padėti patys, ji turėtų tvirtą finansinį pagrindą. Šį pagrindą gali užtikrinti gyvybės draudimas.  „Saugi šeima“ – tai išskirtinai Šiaulių banko klietams ir patraukliomis sąlygomis teikiama nauja paslauga, kurią pasirinkę jie bus apsidraudę ne tik gyvybės, bet ir traumų draudimu.

Šiaulių banko teikiamų finansinių paslaugų spektrą papildžiusi naujoji paslauga „Saugi šeima“ klientams patogi – apsidrausti šiuo gyvybės rizikos draudimu jie gali tiesiog atvykę į banko klientų aptarnavimo padalinį. Ne mažiau svarbu tai, kad draudimo mėnesio įmokos yra nedidelės – nuo 6,10 eurų, todėl apsidrausti gyvybę ir taip pasirūpinti savo šeimos finansiniu saugumu nelaimės atveju – ne prabanga, o daugumai prieinama galimybė.

Draudimo sumos dydį Šiaulių banko klientai gali lanksčiai patys pasirinkti – 5 000 eurų, 7 500 eurų arba 10 000 eurų. Mėnesio įmokos dydis priklauso nuo draudimo sumos. Patogu ir tai, kad banko klientams nereikės rūpintis, kad kas mėnesį draudimo įmoka būtų sumokėta, nes periodiniu pervedimu ji bus nurašoma iš jų sąskaitos Šiaulių banke.

Daugiau nei draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Pasirinkus paslaugą „Saugi šeima“, pinigai nėra kaupiami ateičiai – ji skirta užsitikrinti finansinei apsaugai dažniausių rizikų atvejais ir apima daugiau nei vien tik draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Neretai pasitaiko, kad žmonės painioja gyvybės draudimą su draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Būna, kad draudžiasi tik pastaruoju, manydami, kad apsidraudžia ir gyvybę. Esminis skirtumas tarp gyvybės draudimo ir draudimo nuo nelaimingų atsitikimų yra tas, kad gyvybės draudimo atveju išmoka mirus apdraustajam mokama neatsižvelgiant į mirties priežastį – ar tai būtų ligos, ar nelaimingo atsitikimo pasekmė.

Pasirinkus tik nelaimingų atsitikimų draudimą, draudimo išmoka mokama, tik jeigu apdraustasis žūva dėl nelaimingo atsitikimo. Tai nutinka palyginti retai: Statistikos departamento duomenimis, mirties dėl nelaimingų atsitikimų atvejai sudaro tik apie 8 proc. visų mirties atvejų. Taigi apsidraudęs nelaimingų atsitikimų draudimu žmogus apsidraudžia tik nuo 8 proc. galimų mirties atvejų, todėl verta draustis gyvybę ir taip pasirūpinti išmoka įvairiose situacijose.

Galimos kelios draudimo išmokos per metus

Kiekvienam gali pasitaikyti nesėkmių ruožų, kai  tiesiog klupte užklumpa įvairios nelaimės. Pasirinkus paslaugą „Saugi šeima“, draudimo išmokas „Bonum Publicum“ mokės po kiekvieno draudžiamojo įvykio.  Bendrovė turi tokių klientų, kuriems per metus buvo išmokėtos net kelios draudimo išmokos. Tai – reali finansinė parama sunkiu gyvenimo metu, tad  žmonės, laiku pasirūpinę savo ir šeimos finansine apsauga, džiaugiasi savo apdairiu sprendimu. Gyvybės draudimas – tai dar viena galimybė pasakyti savo brangiausiems „myliu“.