Saugios ateities investicinė programa

Jauskitės ramiau, pasinaudoję galimybe finansinę paramą nelaimės atveju suderinti su investavimu. Vienam asmeniui, šeimai – jums rinktis, kiek asmenų apdrausite ir galėsite patys dalyvauti investavimo procese, renkantis investavimo planą ir kartu prisiimant su investavimu susijusią riziką.

 

Kodėl verta draustis?

  • Ir apsidraudžiate, ir taupote
  • Viena draudimo sutartis visai šeimai: prijunkite tiek šeimos narių, kiek norite
  • Galimybė rinktis išmokų variantą, skirtingus draudimus ir sumas jiems
  • Galimybė kaupti lėšas, renkantis investavimo planą ir dalyvaujant investavimo procese
  • Galimybė mokėti papildomas draudimo įmokas, norint sukaupti daugiau
  • Suaugusiajam pasirinkus draudimą kritinių ligų atvejui ir susirgus, vienerius metus draudimo įmokų mokėti nereikės, už jus įmokas mokės bendrovė
  • Susiklosčius aplinkybėms, galėsite atidėti įmokų mokėjimą, išlaikydami galiojančią draudimo sutartį
  • Galimybė keisti sutarties sąlygas: apdraustuosius asmenis, pasirinktus draudimus ir jų sumas, sutarties laikotarpį, įmokos dydį, naudos gavėjus ir kt.
Siūlomi draudimai
Suaugusiems
Vaikui
Gyvybės draudimas
Visiškas ir nuolatinis darbingumo netekimas
Kritinės ligos*
Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Traumos dėl nelaimingo atsitikimo
Stambios traumos dėl nelaimingo atsitikimo
Dienpinigiai dėl laikino nedarbingumo, įvykus nelaimingam atsitikimui

*Kritinių ligų sąrašus rasite čia.

Pasinaudokite mokesčių lengvata

Pasirūpinti savo ateitimi ir savo artimaisiais, draudžiantis gyvybės draudimu, skatina ir valstybė, numatydama mokesčių lengvatas. Kaupiant pagal gyvybės draudimo sutartį, kiekvienais metais galima naudotis mokesčių lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Daugiau informacijos apie Jūsų galimybes pasinaudoti mokesčių lengvata Jums suteiks gyvybės draudimo bendrovės „SB draudimas“ konsultantai. Sužinoti apie pajamų mokesčio lengvatą ir draudimo išmokų apmokestinimą taip pat galite Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje www.vmi.lt

Investuokite į savo ateitį

Investuokite į savo ateitį

Investuokite į savo ateitį
Jūsų ateitis yra jūsų rankose, todėl rinkitės kelią, kaip norite į ją investuoti. Priklausomai nuo jūsų lūkesčių, galėsite rinktis vieną ar kelias investavimo kryptis iš bendrovės siūlomų 12 investavimo krypčių, kuriuose kaupsite savo pinigus. Mūsų profesionali komanda visada pasiruošusi suteikti visą reikalingą informaciją ir atsakyti į iškilusius klausimus.