Vaikų ateities programa

Pasirūpinti savo vaiko ateitimi galite jau šiandien – kaupkite lėšas jo mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai, užtikrinkite finansinę gerovę įvykus netikėtam gyvenimo įvykiui, jei vaikas netektų abiejų ar vieno iš tėvų. Pasibaigus draudimo sutarties terminui, bus išmokėta visa sukaupta suma.

 

Kodėl verta draustis?

  • Ir apsidraudžiate, ir taupote
  • Galimybė apdrausti vieno ar abiejų tėvų gyvybes
  • Galimybė apdrausti vaiką nuo nelaimingų atsitikimų ar ligų
  • Būsite įtrauktas į investavimo procesą
  • Galimybė mokėti papildomas draudimo įmokas, norint sukaupti daugiau
  • Susiklosčius aplinkybėms, galėsite atidėti įmokų mokėjimą, išlaikydami galiojančią draudimo sutartį
  • Galimybė keisti sutarties sąlygas: apdraustuosius asmenis, pasirinktus draudimus ir jų sumas, sutarties laikotarpį, įmokos dydį, naudos gavėjus, investavimo kryptis ir kt.
Siūlomi draudimai
Suaugusiems
Vaikui
Gyvybės draudimas
Kritinės ligos*
Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Traumos dėl nelaimingo atsitikimo
Stambios traumos dėl nelaimingo atsitikimo

* Kritinių ligų sąrašą rasite čia.

Pasinaudokite mokesčių lengvata

Pasirūpinti savo ateitimi ir savo artimaisiais, draudžiantis gyvybės draudimu, skatina ir valstybė, numatydama mokesčių lengvatas. Kaupiant pagal gyvybės draudimo sutartį, kiekvienais metais galima naudotis mokesčių lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Daugiau informacijos apie jūsų galimybes pasinaudoti mokesčių lengvata jums suteiks gyvybės draudimo bendrovės „SB draudimas“ konsultantai. Sužinoti apie pajamų mokesčio lengvatą ir draudimo išmokų apmokestinimą taip pat galite Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje www.vmi.lt.

Investuokite į savo ateitį

Investuokite į savo ateitį

Investuokite į savo ateitį
Jūsų ateitis yra jūsų rankose, todėl rinkitės kelią, kaip norite į ją investuoti. Priklausomai nuo jūsų lūkesčių, galėsite rinktis vieną ar kelias investavimo kryptis iš bendrovės siūlomų 12 investavimo krypčių, kuriuose kaupsite savo pinigus. Mūsų profesionali komanda visada pasiruošusi suteikti visą reikalingą informaciją ir atsakyti į iškilusius klausimus.