Patrauklus pasiūlymas investuojantiems papildomai

Nuo 2022-10-24 iki 2022-12-31 imtinai „SB draudimo“ klientams, mokantiems ne mažesnę kaip 300 Eur papildomą investicinę gyvybės draudimo įmoką, šios įmokos mokesčių dydis yra mažinimas nuo 5 proc. iki 3 proc.

Pasiūlymas galioja visoms gyvybės draudimo sutartims, susijusioms su investiciniais fondais (kai investavimo rizika tenka draudėjui*), o papildomų investicinių gyvybės draudimo įmokų skaičius yra neribojamas.

Pasiūlymo sąlygos

Papildomos investicinės gyvybės draudimo įmokos sumokėjimo data laikoma, kai įmoka yra įskaitoma į Gyvybės draudimo UAB „SB draudimas“ sąskaitą.

Mokant papildomą investicinę draudimo įmoką, klientas mokėjimo paskirtyje privalo nurodyti draudimo liudijimo numerį ir kad tai yra „papildoma investicinė įmoka“. Nenurodžius, kad mokama įmoka yra „papildoma investicinė įmoka“, sumokėta įmoka yra užskaitoma kaip eilinė periodinė draudimo įmoka ir šis pasiūlymas jai netaikomas.

Tuo atveju, kai pagal mokėjimo dokumentus negalima identifikuoti, pagal kurią draudimo sutartį yra sumokėta papildoma investicinė draudimo įmoka, jos sumokėjimo data laikoma, kai papildoma investicinė draudimo įmoka yra identifikuojama.

Informaciją apie mokėjimo būdus rasite šiame puslapyje.

Papildoma informacija

Primename, kad kaupiant pagal gyvybės draudimo sutartį, kiekvienais metais galima naudotis mokesčių lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą jums suteiks mūsų konsultantai trumpuoju tel. 1813, el. paštu [email protected] arba prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime patys.

*Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali ir didėti, ir mažėti. Klientas yra pats atsakingas už savo investavimo sprendimą ir prisiima su investavimu susijusią riziką. Prieš priimant sprendimą investuoti būtina susipažinti su investavimo krypčių aprašymais. Investavimo krypties rizikingumas priklauso nuo ją sudarančių finansinių priemonių rizikingumo, todėl būtina susipažinti su išsamesne informacija apie finansinių priemonių ypatumus ir rizikos veiksnius.