Per tris šių metų ketvirčius „Bonum Publicum“ dirbo pelningai

Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum” per tris šių metų ketvirčius, neaudituotais duomenimis, uždirbo 1,29 mln. litų pelno. Šiemet klientai dažniau rinkosi bendrovės siūlomus klasikinius draudimo produktus su garantuotomis palūkanomis, net tris kartus išaugo pensijų draudimo sutarčių skaičius.

„Per tris šių metų ketvirčius sėkmingai dirbome ne tik užtikrindami esamų klientų poreikius, bet ir pritraukdami naujų. Orientacija į konkretaus žmogaus poreikius, aktyvus darbas su esamais ir naujais klientais užtikrino mums pelną būtent iš tiesioginės – gyvybės draudimo – veiklos“, – sakė „Bonum Publicum“ direktorė Rasa Vasilienė-Vasiliauskienė.

Šiais metais populiarumu išsiskyrė bendrovės siūloma pensijų draudimo paslauga. Per šių metų tris ketvirčius sudarytų pensijų draudimo sutarčių skaičius išaugo beveik tris kartus, palyginti su tuo pačiu 2012 m. periodu ir sudarė beveik 20 proc. nuo visų sudarytų kaupiamųjų draudimo sutarčių skaičiaus (2012 m. – 6 proc.).

„Ši pensijų draudimo augimo statistika rodo, kad žmonės jau vis dažniau ne tik galvoja apie būsimą pensiją, bet ir imasi realių veiksmų, siekdami užsitikrinti reikiamą pajamų lygį senatvėje“, – pastebi R.Vasilienė-Vasiliauskienė.

„Bonum Publicum“ direktorės teigimu, šiemet išlieka tendencija, jog klientai dažniau renkasi klasikinius draudimo produktus su garantuotomis palūkanomis. Per 2013 m. tris ketvirčius, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, sudaromų draudimo sutarčių su garantuotomis palūkanomis dalis siekė 45 proc., tuo tarpu 2012 m. ši dalis sudarė 39 proc. nuo visų kaupiamųjų draudimo sutarčių.

„Klientai po krizės dar gana atsargiai vertina investicijų riziką, todėl vis dažniau renkasi garantuotas palūkanas”, – sake R.Vasilienė-Vasiliauskienė. Pagal klasikinius kaupiamuosius draudimo produktus bendrovė garantuoja 2 proc. metinių palūkanų.