Aktuali informacija klientams, pasirinkusiems „Azijos mažų įmonių akcijų“ ir/ar „Kinijos akcijų“ investavimo kryptis

Informuojame, kad Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ valdyba, siekdama efektyvesnio draudėjų lėšų investavimo, priėmė sprendimą iki 2020 m. kovo 31 d.

  • sujungti Azijos mažų įmonių akcijų ir Kinijos akcijų investavimo kryptis į vieną naują Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių akcijų kryptį.

Šios krypties lėšos bus investuojamos į bendrovių, kurių buveinė ar pagrindinė veikla yra Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Siekiant valdyti riziką ir padidinti investicijų pelningumą, gali būti investuojama į išvestines finansines priemones. Galimi trumpalaikiai nuokrypiai nuo šios politikos ir dalis lėšų gali būti investuojama pinigų rinkos fonduose, terminuotų indėlių ar einamosiose banko sąskaitose. Šios investavimo krypties tikslas yra siekti ilgalaikio kapitalo vertės augimo, investuojant Azijos ir Ramiojo vandenyno regione ir prisiimant didelę riziką.

Klientams jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia – iki 2020 m. kovo 31 d. jų turimos (-ų) aukščiau nurodytos (-ų) investavimo krypties (-ių) investiciniai vienetai bus išpirkti, o lėšos investuotos į nurodytą investavimo kryptį.

Primename, kad pasirinktas investavimo kryptis Jūs galite bet kada pakeisti, o du kartus per metus tokie keitimai atliekami nemokamai.

Daugiau informacijos apie bendrovės siūlomas investavimo kryptis rasite paspaudę šią nuorodą.

Turėdami klausimų, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 5 236 2723 arba el. paštu info@sbdraudimas.lt