„SB draudimas“ padės smulkiajam verslui – jungiasi prie iniciatyvos „Planas A“

Nuo rugsėjo 29 dienos „SB draudimas“ jungiasi prie Šiaulių banko iniciatyvos „Planas A“, sukurtos padėti smulkiajam verslui, kuris šiuo sudėtingu ekonomikai periodu bando stotis ant kojų.

Socialiai atsakingos įmonės, valdžios institucijos ir nevyriausybinės organizacijos jungiasi prie „Planas A“ iniciatyvos siekdamos padėti nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiems smulkiesiems verslams bei padėti jiems lengviau išgyventi sudėtingą ekonominį laikotarpį.

Kaip mes galime padėti?

„SB draudimas“ iniciatyvoje dalyvaujančioms įmonėms siūlo darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų su 20% ar didesne nuolaida, atsižvelgiant į draudžiamų darbuotojų skaičių ir pasirinktas draudimo apsaugas, o taip pat – nemokamas konsultacijas apie darbuotojų motyvavimo programas ir galimybę pasirinkti „SB draudimo“ siūlomas programas su nuolaida.

Kodėl svarbu prisijungti?

Pandemijos pasekmes jaučiame visi, tačiau šiandien kaip niekad sunku yra smulkiajam verslui, keli mėnesiai veiklos sustabdymo ar ribojimo mažiems verslams gali būti pražūtingi.

O juk sėkmingas ir klestintis smulkusis verslas – šalies ekonomikos stuburas, todėl tie, kurie rinkoje jau seniau ir yra labiau pasiruošę atlaikyti netikėtas ekonomines situacijas – privalo padėti mažiesiems, kurie dar tik auga ir plėtoja savo idėjas.

Prie iniciatyvos jungiasi vis daugiau verslų

„Planas A“ iniciatyvoje jau užsiregistravo daugiau nei 1000 smulkiųįų verslų iš visos Lietuvos.

„Šiaulių banko“ inicijuotame projekte užsiregistravę smulkieji verslai kviečiami pasinaudoti projekto partnerių pasiūlymais, nuolaidomis, reklama.

Tarp projekto partnerių – bendrovės „Tele2“, „Creditinfo“, „Paysera LT“, Lietuvos paštas ir kitos. Taip pat daugiau nei 10 Lietuvos savivaldybių (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Utenos, Molėtų, Jonavos, Anykščių, Marijampolės, Ukmergės, Rokiškio, Alytaus), Ekonomikos ir inovacijų ministerija, „Versli Lietuva“.

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą rasite internetinėje svetainėje www.planas-a.lt.

„Planas A“ iniciatyvoje dalyvaujančias įmones, norinčias pasinaudoti „SB draudimo“ nuolaidomis ir pasiūlymais, prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 5 236 2723.

Nuotraukų galerija

gallery-photo-1