„SB draudimo“ kampanija „Visų šeimų draudimas“ išrinkta geriausia metų reklama

Bendrovės „SB draudimas kampanija „Visų šeimų draudimas“ kūrybiškumo festivalyje „ADC*LT‘22“ iškovojo pagrindinį prizą ir buvo pripažinta geriausiu metų reklamos darbu.

Trečius metus iš eilės vykstančiame kūrybiškumo festivalyje „ADC*LT‘22komisija vieningai nutarė kampanijai skirti pagrindinį prizą – „Grand Prix“ apdovanojimą. Pasak komisijos, kampanija „Visų šeimų draudimas“ atspindi kliento bei agentūros drąsą rizikuoti ir tai dera su verslo tikslais.

Reklamos agentūros „Truth“ kurta socialinės atsakomybės kampanija „Visų šeimų draudimas“ siekia pabrėžti, kad Lietuvoje negalioja teisės aktas, kuris reglamentuotų bendrą asmenų gyvenimą nesudarius santuokos. „Visų šeimų draudimas“ siūlo lygias galimybes visoms šeimoms – nepaisant lyties ar teisinio statuso.

Draudimo bendrovė siūlo Saugios ateities investicinę programą, kuri klientams leidžia patiems nuspręsti ir apibrėžti kas yra jų šeima. Ši programa partneriams suteikia galimybę naudotis tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir susituokusioms šeimoms: mokėti tik vieną sutarties administravimo mokestį, patiems nurodyti tiek pasirinktus naudos gavėjus, tiek tuos, kurie dalinsis sukauptą kapitalą pasibaigus draudimo sutarčiai.

Visuomenėje reikia didinti finansinių paslaugų prieinamumą ir lygias teises įvairaus statuso šeimoms. Įmonės politikoje vadovaujamės šūkiu „Gyvenimui be baimės“ – kasdienėje darbo praktikoje vertiname klientus lygiai ir kuriame jiems vienodas sąlygas. Mes neskirstome klientų – leidžiame patiems nuspręsti, kas yra jų šeima. Šiuo projektu norime išreikšti savo poziciją ir garsiai pasakyti, kad remiame idėją ir iniciatyvas už lygių galimybių teises“, – sako „SB draudimo“ rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas Robertas Mickus.

„ADC*LT‘22“ apdovanojimų laimėtojus tarptautinė komisija išrinko įvertinus daugiau nei 250 paraiškų. Festivalio „Grand Prix“ darbas keliaus varžytis su visos Europos kūrėjais „ADC Europe“ festivalyje.

Nuotraukų galerija

gallery-photo-1