„SB draudimo“ Kauno skyrius su kitomis grupės įmonėmis įsikūrė verslo centre „Sqveras“

Naujame Kauno verslo centre „Sqveras“ nuo šiandien darbą pradeda Šiaulių banko grupės įmonės – Kauno filialo administracija, klientų aptarnavimo padaliniai bei banko antrinės įmonės „SB lizingas“ ir „SB draudimas“.

Šiaulių banko grupė – didžiausias verslo centro „Sqveras“ nuomininkas, užimantis visą (vieną iš dviejų) aštuonių aukštų korpusą. Daugiau nei 2.500 kv. m patalpose iš viso dirbs beveik 170 Šiaulių banko grupės darbuotojų.

Klientai bus aptarnaujami erdviame ir moderniame klientų aptarnavimo centre, išsiskiriančiame spalvingu ir ergonomišku interjeru. Banko grupės klientams į verslo centrą „Sqveras“ patogu atvykti, nes jis įsikūręs centrinėje miesto dalyje – priešais „Žalgirio“ areną ir šalia senamiesčio.

„Sutelkus banko ir antrinių įmonių padalinius, naudą pajus ir klientai, ir darbuotojai. Dabar klientams galime pasiūlyti visas grupės įmonių finansines paslaugas vienoje vietoje“, – teigė Šiaulių banko turto valdymo ir administravimo departamento direktorius Paulius Simukaitis.

Naujame Šiaulių banko biure vidaus erdves sukūrė architektas Artūras Imbrasas, anksčiau projektavęs ir prisidėjęs prie „PC „Ozas“, „Bite Lietuva“, „Pegasas“ objektų projektavimo darbų.

Naujojo verslo centro „Sqveras“ pastatą pastatė ir vysto statybų bendrovė „YIT Kausta“.

Pasak gyvybės draudimo bendrovės „SB draudimas“ direktoriaus ir valdybos pirmininko Sauliaus Jokubaičio, šiuolaikiškoje ir patogioje darbo aplinkoje bendrovės darbuotojai galės darbą organizuoti efektyviau ir sklandžiau, o kartu pasiekti sinergijos efektą su kitomis grupės įmonėmis.

Laukiame Jūsų naujame „SB draudimo“ biure Kaune, Karaliaus Mindaugo pr. 35, verslo centro „Sqveras“ 6 aukšte.

Nuotraukų galerija