Specialus pasiūlymas verslo klientams

Dėmesio – šis pasiūlymas yra pratęsiamas iki 2022 m. sausio 28 d. (imtinai).

Suprantame, kad šiuolaikiniame pasaulyje ir darbo rinkoje nėra lengva rasti gerą darbuotoją, o radus – sukurti jam patrauklias sąlygas bei išsaugoti jį.

„SB draudimas“ prisideda prie savo darbuotojų saugios finansinės ateities papildomai kaupdamas jiems lėšas per gyvybės draudimo pensijų programą. Žinome, kad tai veikia, todėl paruošėme specialų pasiūlymą verslo atstovams, galintį tapti puikia darbuotojų motyvavimo priemone bei padėti pasirūpinti jų finansine gerove.

Iki pat šių metų pabaigos naujoms investicinio gyvybės draudimo sutartims pagal Pensijų programą, kuriose dalyvaus juridiniai asmenys, pritaikysime sumažintus draudimo sutarčių mokesčius, galiosiančius visą šių sutarčių terminą!

Daugiau informacijos suteiks ir individualų pasiūlymą jūsų bendrovei paruoš mūsų draudimo konsultantai.

Gyvybės draudimas – būdas užsitikrinti finansinį saugumą

Sudarius gyvybės draudimo sutartį galima ne tik kaupti papildomas lėšas darbuotojų ateities poreikiams, bet ir apdrausti juos įvairių rizikų draudimais – gyvybės draudimu, visiško ir nuolatinio darbingumo netekimo, kritinių ligų, traumų dėl nelaimingų atsitikimų ir kt.

Pagal individualius darbuotojų poreikius sudaryta gyvybės draudimo sutartis – puikus būdas pasiūlyti daugiau papildomų naudų darbuotojams ir taip skatinti jų motyvaciją bei lojalumą.

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja visoms naujoms investicinio gyvybės draudimo sutartims, sudarytoms pagal „SB draudimo“ siūlomą Pensijų programą ir kuriose draudėjas ir/ar įmokos mokėtojas – juridinis asmuo.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – nuo 2021 m. birželio 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. (imtinai).

Papildoma informacija

Daugiau informacijos visada suteiks „SB draudimo“ konsultantai trumpuoju tel. 1813, el. paštu [email protected] arba prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime patys.