Kojinės nuo erkių – vasarai be baimės
Ypatingos technologijos kojinės, leisiančios į gamtą žengti drąsiai.
Ženkite į pievas, laukus ir parkus drąsiai
Mes tikime, kad gyvenimu reikia mėgautis visa koja. Todėl pasirūpinome apsauga nuo erkių – drąsių kojų kojinėmis.
Daugiau priemonių gyvenimui be baimės
„SB draudimas“ siūlo patikimus gyvybės draudimo produktus, padėsiančius ne tik vasarą, bet ir visada gyventi drąsiau.
Saugios ateities investicinė programa

Jauskitės ramiau, pasinaudoję galimybe finansinę paramą nelaimės atveju suderinti su investavimu. Vienam asmeniui, šeimai – jums rinktis, kiek asmenų apdrausite, ir galėsite patys dalyvauti investavimo procese.

Vaikų ateities programa

Pasirūpinti savo vaiko ateitimi galite jau šiandien – kaupkite lėšas jo mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai, užtikrinkite finansinę gerovę įvykus netikėtam gyvenimo įvykiui, jei vaikas netektų abiejų ar vieno iš tėvų. Pasibaigus draudimo sutarties terminui, bus išmokėta visa sukaupta suma.

Pensijų programa

Galimybė džiaugtis ramia ir finansiškai aprūpinta pensija priklauso nuo sprendimų, kuriuos jūs priimate dabar. Ši draudimo paslauga – tai jūsų sprendimas investuoti į tokią ateitį. Sudaryti draudimo sutartį gali ir pavieniai asmenys ir darbdaviai, besirūpinantys savo darbuotojų gerove.

Esu saugus

Kiekvienam iš mūsų norisi užtikrinti savo šeimos gerovę. Gyvenimas visada pilnas netikėtumų, tad pasirūpinkite savo artimaisiais jau dabar, jei nutiktų taip, kad jie liktų vieni be jūsų arba jūs laikinai negalėtumėte dirbti (dėl ligos, nelaimingo atsitikimo ir pan.). Pasirašę draudimo sutartį „Esu saugus“ galėsite jaustis ramūs dėl saugios jūsų šeimos ateities.

Užsiregistruokite konsultacijai ir po jos galėsite laimėti savo kojinių porą
Užsiregistruokite konsultacijai, kaip gyventi be baimės ir apsisaugoti finansiškai nuo erkių sukeliamų kritinių ligų. Kas trečiam užsiregistravusiam ir konsultaciją išklausiusiam padovanosime kojinių porą. Jas įteiksime 500 laimingųjų.
Registruotis
Labiau
apsaugantis
ilgis
Apdorotos natūraliu
repelentu, atbaidančiu
miškines erkes
Savybės išsilaiko
net 50 skalbimų
Dėkojame už registraciją,
susisieksime artimiausiu metu.
Užsiregistruokite konsultacijai ir
po jos galėsite laimėti savo kojinių porą
Užsiregistruokite konsultacijai, kaip gyventi be baimės ir apsisaugoti finansiškai nuo erkių sukeliamų kritinių ligų. Kas trečiam užsiregistravusiam ir konsultaciją išklausiusiam padovanosime kojinių porą. Jas įteiksime 500 laimingųjų.
Patvirtinu, kad susipažinau su akcijos sąlygomis ir sutinku, kad „SB draudimas“ susisiektų su manimi dėl draudimo pasiūlymo ir dovanos įteikimo.*
Sutinku, kad „SB draudimas“ tvarkytų mano aukščiau nurodytus duomenis, teikdamas man informaciją apie „SB draudimo“ vykdomas akcijas, informacinius pranešimus ir pasiūlymus bei teiraudamasis mano nuomonės apie teikiamų paslaugų kokybę.
* privalomos eilutės Siųsti

    Scroll to see more!